Forum Edimax.PL

Forum Edimax.PL

Edimax Technology Poland Sp. z o.o.

Čeština Polski
It is currently Sat Oct 25, 2014 5:25 am

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Edimax LT-6408n+ Huawei E3276 problem
PostPosted: Tue Oct 08, 2013 1:15 pm 

Witam,

Testowaliśmy niedawno wspomniany router sprawiający problemy z World of Tanks i nie byliśmy w stanie wykryć usterki. Gra się normalnie uruchamiała.
Routery te nie mają fabrycznie żadnych blokad, które uniemożliwiałyby współpracę z takimi grami. Dlatego jednak zalecałbym diagnostykę karty sieciowej w komputerze. Jednak jeżeli nadal chcieliby Państwo reklamować routery, prosimy bardzo o kontakt mailowy.

Jerzy Śmiałek
Service Engineer
Edimax Technology Poland

Profile  

PostPosted: Tue Nov 19, 2013 7:02 pm 

Jerzy wrote:
Witam,

Testowaliśmy niedawno wspomniany router sprawiający problemy z World of Tanks i nie byliśmy w stanie wykryć usterki. Gra się normalnie uruchamiała.
Routery te nie mają fabrycznie żadnych blokad, które uniemożliwiałyby współpracę z takimi grami. Dlatego jednak zalecałbym diagnostykę karty sieciowej w komputerze. Jednak jeżeli nadal chcieliby Państwo reklamować routery, prosimy bardzo o kontakt mailowy.

Witam,

czy testowaliscie Panstwo dzialanie routera na LAN? Mam problem z TeamSpeak3 i LeagueOfLegends, otoz przetestowalem to na 2 komputerach (oba Windows 7) i za kazdym razem program nie moze sie polaczyc. Zeby bylo smieszniej to na Wi-Fi wszystko dziala nalezycie, jednakze jest tutaj takie zageszczenie sieci ze od czasu do czasu skacze ping, a wolalbym tego uniknac wlasnie poprzez podpiecie komputera przez LAN. Zeby wyeliminowac karte LAN przetestowalem na routerze i laczu sasiadki, dzialalo jak powinno.

Pytanie mam rowniez odnosnie wersji, ktora jest najbardziej aktualna? 1.04l czy 1.04x (aktualnie ja posiadam)

Pozdrawiam, Oskar.

Profile  

PostPosted: Mon Jun 23, 2014 12:37 pm 

Witam, mam taki sam problem z LT-6408n+E3276. Jak łączę się przez wi-fi to WoT działą prawidłowo, jak po LAN to nie można uruchomić gry. Znawcą nie jestem i nie wiem jak wygląda oprogramowanie routera ale musi blokować porty po LAN. Dlaczego tak uważam? Ponieważ jak skonfiguruję funkcję iQoS to WoT działa prawidłowo na połączeniu LAN. Jednak nie jestem zadowolony z tej funkcji ponieważ wprowadza duże opóźnienia podczas otwierania stron. Sama prędkość nieznacznie spada jednak jest duży lag zanim cokolwiek zacznie się otwierać, nawet podczas speedtestu widać opóźnienie. Innych programów typu Steam czy Battle.net jeszcze nie sprawdzałem ale zrobię to po powrocie do domu. Sytuacja występuje u mnie na dwóch komputerach, jeden z Win8 i MS Essentials drugi Win7 z MacAffe, oby dwa w grupie roboczej, aktywne odnajdywanie urządzeń i udostępnianie zasobów więc wykluczam konfigurację systemową. Tak więc proszę o ponowną analizę problemu.

Profile  

PostPosted: Sun Jun 29, 2014 3:31 pm 

Aby nie zaśmiecać forum opiszę swój problem z tym urządzeniem , a polega on na tym ze np prowadzę transmisje wideo i co jakiś czas występuje problem z " Błąd połączenie z serwerem Odśwież stronę to podobny objaw występuje np na Youtube może ktoś wie jak można to obejść Poziom sygnału LTE 72% Pozdrawiam
najnowsza wersja Oprogramowania 1.05b Cyfrowy Polsat ale problem występuje na każdej dostępnej Wersji Pozdrawiam

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]